Zobrazeno 1 až 10 z celkem 24 článků.

Osobnost Deníku: Nezbedný bakalář? Kdepak, Hamouz je skvělý trenér!

Po letech se vrátil do Rakovníka, dostal šanci u A týmu a navázal na úspěchy ze Zavidova či Branova. Trenér Jaroslav Hamouz dal mužstvo SKR do takového pořádku, že ač ho mnozí tipovali na sestup z I. A třídy, on se s ním pohyboval od počátku na čele a nakonec společně vybojovali postup do krajského přeboru. Tenhle senzační úspěch musíme ocenit i my, a tak je Jaroslav Hamouz poslední Osobností Deníku této sezony.

Postupové oslavy SK Rakovník: šampaňské stříkalo proudem

Slavili na hřišti Jinočan, pak i na domácím Městském stadionu a nakonec v podnicích, kde nereflektuje obsluha ani na troubení ponocného. Fotbalisté SK Rakovník si po zásluze senzační triumf v I. A třídě užili, vždyť původně byli pasování spíš na sestup a ne na boj o čelo tabulky.

Hoši děkujem! Rakovník postupuje do krajského přeboru

Těžkými zkouškami procházel fotbalový klub SK Rakovník v posledních letech. Třetiligové dobrodružství ho uvrhlo do problémů, ale pracovití lidé ve vedení, schopní trenéři a šikovní hráči vracejí klubu lesk. Poté, co SKR vyhrál v sobotu odpoledne na hřišti Jinočan 2:1 a jeho největší protivník Tuchoměřice podlehl stejným poměrem v Příbrami je jasné, že do starobylého města na Rakovnickém potoku se vrací aspoň krajský přebor.

Penaltový expert Kýzl udržel rakovnické naděje na postup

Tuchoměřice páteční utkání ve Vestci zvládly, a tak byla řada na Rakovníku. Pokud chce SK postoupit, muselo doma s Kralupy bezpodmínečně vyhrát. A hned v prvním poločase přišla velká komplikace, protože do šaten šli s těsným náskokem hosté. Druhý poločas ale patřil domácímu celku, který si došel pro dvě penalty a v obou případech se díky Kýzlovi radoval. V závěru přišla pojistka od dorostence Alexije a nadějě na postup žijí dál!

Na půdě outsidera se Rakovník rosil, úlevu přinesla až levačka Šindlera

Nelehko se bojuje fotbalistům SK Rakovník v závěru I. A třídy, v níž drží těsný jednobodový náskok na druhé Tuchoměřice. Na hřišti poslední a k jasnému sestupu odsouzené Nelahozevsi chyběla mužstvu lehkost, ale nakonec cenné tři body urvalo, když jediný gól utkání trefil v 77. minutě Jeremy Šindler.

Rakovník zachránil aspoň remízu, dolehla na hráče tíha okamžiku?

Nečekanou ztrátu dvou bodů utrpěli fotbalisté SK Rakovník v domácím duelu se Sedlecí/Prčicí. Vedoucí tým tabulky I. A třídy dokonce proti celku zespodu tabulky zachraňoval remízu 1:1 gólem z penalty. Na Rakovník jakoby s blížícím se koncem soutěže dolehla tíha okamžiku. A tabulku sice vede dál, ale už jen o bod před Tuchoměřicemi.

Rakovník měl i kus štěstí, v Jílovišti rozhodl v poslední minutě Bohatý

Ani vždycky dobře připravený celek Jíloviště nezastavil jarní jízdu fotbalistů SK Rakovník. Ti další těžký duel I. A třídy vyhráli po velkém obratu a šťastném gólu Petra Bohatého v 90. minutě 3:2 a drží se na prvním místě tabulky o tři body před Tuchoměřicemi, které jasně přejely béčko Slaného.

Před velkým zápasem byl Rakovník v pohodě, Berounu nastřílel šest branek

Perfektní návštěva 350 platících diváků (pozn. - diváků celkem 396) dorazila na nedělní malé derby I. A třídy mezi fotbalisty SK Rakovník a Český lev-Union Beroun. Domácí potvrdili roli favorita zápasu, už do poločasu si vytvořili čtyřbrankový polštář a nakonec nadělili protivníkovi kanárka 6:0. Po předkrmu je ale čeká hlavní menu na hřišti Tuchoměřic, to bude zápas jara.

Přežili penaltu, vyrovnali v nastavení. Rakovničtí berou i jeden bod

Poprvé v jarní části I. A třídy ztratili fotbalisté SK Rakovník body. Vlastně ale jeden získali, protože na půdě Kosoře vyrovnával na konečných 2:2 Václav Čadek až ve druhé minutě nastaveného času. Remíza však stále Rakovník první místo v tabulce, tam se při shodném počtu bodů, ale lepším skóre vrátily Tuchoměřice. S těmi se Rakovničtí teprve utkají.