Partneři klubu

YUKEN Česká republika

Společnost YUKEN začala působit na území České a Slovenské republiky na konci roku 2008 jako obchodní zastoupení výrobního závodu Yuken Kogyo Japonsko. V počátcích naše firma pouze zprostředkovávala prodej hydraulických komponentů a agregátů, a to jak pro

21_20231121_185310.png
Navštívit web partnera

Společnost YUKEN začala působit na území České a Slovenské republiky na konci roku 2008 jako obchodní zastoupení výrobního závodu Yuken Kogyo Japonsko. V počátcích naše firma pouze zprostředkovávala prodej hydraulických komponentů a agregátů, a to jak pro stacionární, tak i mobilní hydrauliku pro centrálu Yuken Europe sídlící ve Velké Británii.

Díky zvýšenému zájmu našich zákazníků a jejich rostoucím požadavkům byla v roce 2012 založena oficiální pobočka společnosti YUKEN ČR s.r.o. se sídlem v Rakovníku. Tím se rozrostl i tým našich pracovníků a nově vznikl sklad komponentů v České republice, který nám umožnil zkrátit dodací termíny a zajistit rychlé dodávky.

Hlavní prioritou naší společnosti je vždy spokojený zákazník, a proto klademe důraz především na špičkovou kvalitu našich výrobků, jejich příznivou cenu a krátký dodací termín. Nabídneme Vám čestné a solidní jednání a navrhneme optimální technická řešení.

Zpět na partnery