Generální partneři

ŠO Finance

ŠO Finance - Hypotéky, investice, zajištění

4_20231119_200308.png
Navštívit web partnera


Kdo jsme? Jsme ti, kteří se nebojí vyjádřit svou kreativitu a individualitu. Důvěryhodnost neschováváme za uhlazené vystupování a drahé obleky, naopak si stojíme za svou autentičností a přirozeností.

Věříme, že nejen přirozenost, ale i empatie, znalosti a hlavně přistup k práci i klientům je právě to, co nás dělá odlišnými.

Když se na nás podíváte, možná uvidíte podivnou směsici lidí, kteří vypadají jako by právě přišli z punkového koncertu, ale o to více si můžete být jisti, že nás jen tak něco nerozhází : )

K tomu všemu hezkému, máme 15 let zkušeností, a to hlavně a díky stovkám spokojených klientů, zaklepeme. Především těch si vážíme a jen tak má naše práce a úsilí opravdový smysl.

Naše filosofie je jednoduchá: Ne pro nás neexistuje. Jinými slovy, nezajímají nás důvodu proč ne, ale způsoby jak ano. Kde totiž jiní končí, my začínáme a dovádíme Vaše sny k cíli : )

Také věříme v pokoru, úctu a loajalitu, která je vidět v každém kroku našeho vystupování i jednání, a to nejen při práci vůči klientům, partnerům, ale i v soukromí.

No a nudu nebo stereotypy s námi opravdu nezažijete. Neustále totiž hledáme způsoby, jak práci i servis zefektivnit, vylepšit a udělat zábavnější.

Možná jsme v něčem neobvyklí, ale právě to nás dělá jedinečnými.

Společně tak boříme mýty o finančním poradenství. Přidejte se : )

Jak pracujeme jsme už naznačili, ale co Vás s námi ještě čeká a nemine? Určitě se připravte na explozi pozitivní nálady, plné hlavy nápadů, nestrannost, odkrývání i negativního a hlavně jasný cíl a jasnou vizi, jak jej dosáhnout.

Časem čeká Vás, banky a další partnery urgence, urgence a zase urgence : ) My chceme, aby se Váš sen splnil a to stejné vyžadujeme i po ostatních. Na to se můžete skutečně spolehnout.

A v neposlední řadě tu máme pravidelný servis, ten totiž znamená, že se nás jen tak nezbavíte : ) Budeme Vám přát k narozeninám, svatbám, dětem, novému autu, či vysněné kolaudaci, ale i pravidelně hlídat aktuálnosti a výhodnosti Vašich produktů. A kolik jich budete mít, tak tolikrát nás ročně uslyšíte a ještě více : )

Zpět na partnery