Partneři klubu

PINIE Lubná

Jsme česká výrobní společnost PINIE Lubná, spol. s r.o. provozující kamennou prodejnu Dřevoobchod a nově také e-shop Hřebík.cz.

29_20231121_190656.png
Navštívit web partnera

Jsme česká výrobní společnost PINIE Lubná, spol. s r.o. provozující kamennou prodejnu Dřevoobchod a nově také e-shop Hřebík.cz. K založení internetového obchodu nás inspiroval úspěch, který jsme zaznamenali s prodejnou Dřevoobchodu v Lubné u Rakovníka. Myšlenku nabídnout vše, co se (nejen) dřeva týká od vrutů až po profesionální nářadí a to pod jednou střechou jsme se rozhodli přenést do virtuálního prostředí internetu. Ze skromných začátků v roce 2012 se postupně rozrůstal zajímavý e-shop. Pak v roce 2015 jsme se rozhodli vybudovat zbrusu nový moderní e-shop, který bude odpovídat požadavkům zákazníků dnešní doby.

Jsme malá, ale velice dynamická společnost, která nabízí svým stálým zákazníkům rok od roku nové výroby ale i inovace těch stávajících. Pinie Lubná se pyšní tím, že je v dnešní době největším výrobcem dřevěných truhlářských hoblíků na světě. Naše společnost se od svého vzniku v roce 2000 orientuje na výrobu a prodej dřevěných truhlářských nástrojů a nářadí pod značkou Pinie®. Historie značky Pinie® sahá k letopočtu 1918, kdy se pod značkou Pinie vyráběly násady, poté se k výrobě v roce 1932 přidružila i výroba truhlářských hoblíků, které jsou pro naši společnost nosným produktem nabídky.

Ke dnešnímu dni má společnost 30 stálých zaměstnanců a více než 500 sériově vyráběných produktů, zejména ze skupiny truhlářského nářadí, truhlářských a zámečnických stolů a hoblic a dřevěného spojovacího materiálu pro velkoobchody, obchody i koncové zákazníky.

Zpět na partnery