Související zápas

SK Rakovník
FK Kralupy 1901SK Rakovník
2:0
so 11. 11. 2023 10:00 @ FK Kralupy 1901, NEXT REALITY 1.A TŘÍDA sk. A muži, 15. kolo

Rakovník se s podzimem rozloučil porážkou, po devíti zápasech

V souboji týmů ze špičky tabulky I. A třídy ukončily domácí Kralupy dlouhou úspěšnou sérii SK Rakovník. Ten prohrál poprvé od 3. září, kdy doma nestačil na Vestec. Za tu dobu nasbíral v devíti zápasech 25 bodů a vystoupal na druhou příčku tabulky. Tam zůstane po celou zimní přestávku.

Uspěl zkušenější celek domácích, i když i on si musel při marodce vypomoci dorostenci. Nicméně má v kádru několik borců, kteří prošli vyššími soutěžemi. Kromě Culka nebo Houšky i v Rakovníku dobře známé brankáře Víška, jenž za SK nedávno chytal v ČFL, nebo Maříka, který hájil pro změnu barvy Tatranu.

Hodně zkušený je rovněž Tomáš Petr a právě tenhle šestatřicetiletý borec zápas rozhodl dvěma góly po změně stran. Hosté, kteří si za celý zápas nevytvořili kloudnou šanci na gól, už zaregovat nedokázali.

FK Kralupy 1901 – SK Rakovník 2:0 (0:0). Branky: 48. a 71. Petr. Rozhodčí: Nehasil. Diváků: 80.

Rakovník: Tůma – Pucholt, Červený, Severin, Čadek, Wajshajtl, Šindler, Kýzl (56. Itner), Ždánský (56. Bohatý), Vydra (81. Kotaska), Sabo.