FK Slavoj ŽatecSK Rakovník
4:0(1:0)
so 3. 2. 2024 10:30 @ UMT Žatec, Přípravné zápasy

Rakovník chytil na úvod čtyřku. Trest za chyby a mizernou koncovku

Fotbalistům SK Rakovníka výsledkově vstup do zimní zápasové přípravy nevyšel. Na umělé trávě Slavoje Žatec utrpěli vysokou porážku 0:4, když neproměňovali svoje šance a naopak hlavně po změně stran zbytečně inkasovali.

Výsledek mohl vypadat jinak, kdyby už v první půli hosté proměnili aspoň nějaké svoje šance. Měli je Bohatý, Alexij nebo Červený, ale nikdo neuspěl. Naopak po rohu se prosadili chmelaři a vedli. Škoda, protože lepší byl Rakovník.

Ve druhém poločase byli naopak lepší domácí a Peška, který nahradil v bráně navrátilce Zacha, překonali hned třikrát. Nejdřív opět po rohu, pak po pěkně kopnutém trestňáku a nakonec po minele hostů v rozehrávce. Hosté měli také pár možností, ale v sobotu jim přáno nebylo.

Další utkání odehraje Rakovník v neděli 11. února v Rokycanech.

Sestavy:

Rakovník (1.poločas): Zach - Paušíma, Červený, Šindler, Pucholt - Itner, Čadek, Bohatý - Žďánský, Alexij, Valcha

Rakovník (2.poločas): Pešek - Holý, Čadek, Šindler, Pucholt - Minařík, Wajshajtl, Sabo - Klíma, Kýzl, Červený (65. Alexij)