Starší žáci B U15 BZápasy

září 2023

SK Rakovník, z.s. BSK Zichovec, z.s./SK Slavoj Pozdeň, z.s.
0:1
ne 3. 9. 2023 14:30 @ Městský stadion Rakovník / tráva, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 5. kolo
Sportovní klub Vinařice z.s./SK Baník Libušín, z.s.SK Rakovník, z.s. B
12:0
st 6. 9. 2023 18:00 @ Vinařice, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 4. kolo
Tělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.SK Rakovník, z.s. B
– : –
ne 10. 9. 2023 10:00 @ Slovan Velvary, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 6. kolo
SK Rakovník, z.s. BVOLNO - VOLNÝ LOS
– : –
ne 17. 9. 2023 14:00 @ Městský stadion Rakovník / tráva, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 7. kolo
SK Rakovník, z.s. BFK Hředle, z.s.
5:1
ne 24. 9. 2023 13:30 @ Městský stadion Rakovník / tráva, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 8. kolo
TJ Sokol Hrdlív, z.s.SK Rakovník, z.s. B
2:1
so 30. 9. 2023 10:15 @ Hrdlív, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 9. kolo

říjen 2023

SK Rakovník, z.s. BSK Velké Přítočno z.s.
3:7
ne 8. 10. 2023 13:30 @ Městský stadion Rakovník / tráva, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 10. kolo
SK Rakovník, z.s. BSportovní klub Lány, spolek
0:6
st 11. 10. 2023 17:00 @ Městský stadion Rakovník / tráva, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 1. kolo
Slavoj Chrášťany, z.s.SK Rakovník, z.s. B
5:0
ne 15. 10. 2023 13:30 @ Slavoj Chrášťany, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 11. kolo
SK Rakovník, z.s. BTJ SPARTA LUŽNÁ, z.s.
8:0
ne 22. 10. 2023 12:00 @ Městský stadion Rakovník / tráva, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 3. kolo
AFK Tuchlovice z.s.SK Rakovník, z.s. B
6:3
so 28. 10. 2023 10:15 @ AFK Tuchlovice, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 2. kolo

duben 2024

SK Rakovník, z.s. BTělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.
– : –
ne 7. 4. 2024 14:00 @ Městský stadion Rakovník / tráva, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 17. kolo
VOLNO - VOLNÝ LOSSK Rakovník, z.s. B
– : –
so 13. 4. 2024 17:00 @ tráva, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 18. kolo
FK Hředle, z.s.SK Rakovník, z.s. B
– : –
so 20. 4. 2024 10:00 @ FK Hředle, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 19. kolo
SK Rakovník, z.s. BTJ Sokol Hrdlív, z.s.
– : –
ne 28. 4. 2024 14:30 @ Městský stadion Rakovník / tráva, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 20. kolo

květen 2024

SK Velké Přítočno z.s.SK Rakovník, z.s. B
– : –
pá 3. 5. 2024 17:00 @ Velké Přítočno, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 21. kolo
SK Rakovník, z.s. BSlavoj Chrášťany, z.s.
– : –
ne 12. 5. 2024 14:30 @ Městský stadion Rakovník / tráva, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 22. kolo
TJ SPARTA LUŽNÁ, z.s.SK Rakovník, z.s. B
– : –
ne 19. 5. 2024 10:00 @ TJ SPARTA LUŽNÁ, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 14. kolo
SK Rakovník, z.s. BAFK Tuchlovice z.s.
– : –
ne 26. 5. 2024 14:30 @ Městský stadion Rakovník / tráva, OP starších žáků (RA + KL) 10+1, 13. kolo