září 2023

FK Bohemia PoděbradySK Rakovník
2:3
so 2. 9. 2023 9:30 @ Poděbrady - UMT, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 5. kolo
Sokol HostouňSK Rakovník
4:2
st 6. 9. 2023 15:15 @ UMT Švermov, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 1. kolo
FK Brandýs - BoleslavSK Rakovník
3:3
ne 10. 9. 2023 9:30 @ TJ Záryby, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 6. kolo
SK RakovníkSK Benátky nad Jizerou
2:2
ne 17. 9. 2023 9:30 @ SK Rakovník - tráva č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 7. kolo
FK BenešovSK Rakovník
3:1
ne 24. 9. 2023 9:30 @ Benešov / UMT, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 8. kolo
SK RakovníkSK Kosmonosy
1:5
čt 28. 9. 2023 9:30 @ SK Rakovník - tráva č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 2. kolo
SK RakovníkSK Kladno "B"
2:1
so 30. 9. 2023 9:30 @ SK Rakovník - tráva č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 9. kolo

říjen 2023

MFK DobříšSK Rakovník
2:2
so 7. 10. 2023 9:30 @ MFK Dobříš - tráva, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 10. kolo
SK RakovníkSK SPARTAK Příbram
4:0
so 14. 10. 2023 9:30 @ SK Rakovník - tráva č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 11. kolo
SK LhotaSK Rakovník
0:6
so 21. 10. 2023 9:30 @ SK Lhota, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 12. kolo
SK RakovníkFK PŠOVKA MĚLNÍK
6:3
so 28. 10. 2023 9:30 @ SK Rakovník - tráva č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 13. kolo

duben 2024

SK RakovníkFK Brandýs - Boleslav
– : –
so 6. 4. 2024 9:30 @ SK Rakovník - tráva č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 21. kolo
SK Benátky nad JizerouSK Rakovník
– : –
so 13. 4. 2024 9:30 @ Benátky n.Jizerou / UMT, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 22. kolo
SK RakovníkFK Benešov
– : –
so 20. 4. 2024 9:30 @ SK Rakovník - tráva č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 23. kolo
SK KosmonosySK Rakovník
– : –
st 24. 4. 2024 15:30 @ Kosmonosy, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 17. kolo
SK Kladno "B"SK Rakovník
– : –
so 27. 4. 2024 9:30 @ TJ Unhošť, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 24. kolo

květen 2024

SK RakovníkMFK Dobříš
– : –
so 4. 5. 2024 9:30 @ SK Rakovník - tráva č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 25. kolo
SK RakovníkSK Olympie Dolní Břežany
– : –
st 8. 5. 2024 9:30 @ SK Rakovník - tráva č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 18. kolo
SK SPARTAK PříbramSK Rakovník
– : –
ne 12. 5. 2024 9:30 @ Spartak Příbram / UMT, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 26. kolo
SK RakovníkSK Lhota
– : –
so 18. 5. 2024 9:30 @ SK Rakovník - tráva č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 27. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKSK Rakovník
– : –
ne 26. 5. 2024 9:30 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 28. kolo